• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Saat
Takvim
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret125086
Üyelik Girişi
Cesur Adam


Vahşi Batı’da bir kasabaya bir gün cesur bir yabancı gelir. Sığır yetiştiriciliğinin yaygın olduğu bu yöreye sakinlerinin hoşlanmayacakları yeni bir hayvan türü getirmek niyetindedir: Koyunlar! Adam burada hoş karşılanmayacağını bildiği için güçlü yumrukları ve hızlı çektiği silahıyla doğrudan konuya girer. Her ne pahasına olursa olsun amacından vazgeçecek gibi görünmemektedir.

Bu cesur adam, karşısında bölgenin en ileri geleni Stephen Bedford’u bulacaktır. Geçmişten gelen bir rekabet içindeki bu iki adama kasaba ve geniş otlaklar dar gelecek, birbirlerini alt etmek için kıyasıya bir mücadeleye girişeceklerdir. Stephen Bedford’un nişanlısı güzel Dell Payton, bu gözü pek yabancıdan etkilenecek ve ona destek olacaktır.

Cesur Adam, Western filmlerinin klişeleriyle dolu bir film; Kanunsuz iki adamın yolları yıllar sonra kesişir, biri adını değiştirmiş, kendine saygıdeğer bir hayat kurmuş, bunu kurarken de kendine sakladığı ama aslında diğer adamın hak ettiği serveti kullanmıştır. Ancak hak yerini bulacak, sonradan gelen hak ettiklerine kavuşacaktır.

Cesur Adam, izleyiciye biraz gülümsemeden fazla bir şey vaat etmeyen bir film. Ancak Glenn Ford, Shirley MacLaine ve Leslie Nielsen gibi yıldızları gençliklerinin baharında izlemek için de iyi bir fırsat.


© 2013 www.erginciftci.com
Tüm Hakları Saklıdır.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
906 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın